🦋🦋🦋AR KO LABĀK MASĒTIES? 🦋🦋🦋

🦋🦋🦋AR KO LABĀK MASĒTIES? 🦋🦋🦋SEJA 👩‍🦳

Masāža - labs veids ka atslābināt sejas muskulatūru, izlīdzināt mīmikas krunciņas, paaugstināt asins cirkulāciju un uzlabot sejas krasu.

Galvenais masāžā - neizstiept ādu un audus zem ādas - masēt tā, lai varētu slidot pa ādas virsmu un netaisīt jaunas krunkas.

Mūsu Massage Cream 200 ml ar bagātīgām eļļām sastāvā ideāli piemērots sejas masāžai ar rokām, vakuuma banciņām vai gua-sha.

Ja Jūsu mājas kolekcijā būs Massage Cream, Jūs varēsiet to izmantot arī ka barojošo sejas krēmu, ka masku nogurušai ādai, ka aizsargkrēmu aukstam vai vējainām periodam, vai kā sejas/ķermeņa krēmu bērniem. Massage krēms ir pilnīgi dabīgs ar bagāto sastāvu un der vairākām funkcijām. Tieši tāpēc mēs tagad izmainījam nosaukumu uz MULTI-FUNCTIONAL. (Mājas lapā pagaidām ar nosaukumu Massage).

Ja masāža ir veikta ar rokām un Jūs jau paguvāt masāžas mākslu - var mēģināt masēties ar Anti-Age masku. Sejas āda būs par to ļoti pateicīga, jo sastāva ir jūras elastins. (Maska smird pēc zivīm), bet efekts ir kolosāls + liftings + elastība.


ĶERMENIS🧥

Jūs varat masēt ķermeni ar BODY krēmu, ja Jūsu mērķis ir savilkt ādu un audus zem tas. Body krēms ir ideāls notievēšanas periodā un pēc dzemdībām.

Man personīgi ķermeņa masāžai visvairāk patīk jaunais Anti-Cellulite Cream (iepriekšējais nosaukums Buttocks Cream). Atjaunota formula ļauj vienmierīgi un patīkami izmasēt ķermeni. SVELTAMs sastāvā strāda, lai sadedzinātu tauku šūnas un VOLUFORM aizpilda šūnas ar barības vielām. Ķermenis izskatās slaidāks, gludāks un jaunāks.

Un, noteikti, ja ir vēlme notievēt - tad vienmēr masējaties ar Drainage Gel  kombinācijā ar Fat Burning 🔥 Cream.

Atstāt komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri tiks apstiprināti pirms publicēšanas

Web Analytics
latviešu